Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

ARGAN

 

Arganový olej je už po staletí známý pro svůj vysoký obsah vitamínu E a antioxidantů, díky kterým dokonale obnovuje strukturu vlasů a dodává jim zářívý lesk a sametovou hebkost.

Keratin je vláknitý protein, který v přípravcích na vlasy posiluje vnitřní i vnější strukturu vlasů a tím jim dodává pevnost a pružnost. Keratinová ,,infuze" má velký význam pro barvené vlasy, které jsou pak silnější, vitálnější a lépe drží barvu po barvení.

 

 

 

Argan colour shampoo 500ml

Kvalitních šamponů na barvené vlasy je spousta, tento je ale něco extra. Dopřejte svým vlasům luxus a hýčkejte je vzácným arganovým olejem. Unikátní složení šamponu, navržené presně pro barvené vlasy, zajišťuje dlouhodobou stálost barvy a vlasům dodává hebkost a hedvábný lesk. Šampon jemně čistí vlasy a při tom zabraňuje vymývání barevného odstínu.

186Kč

 

 

Argan colour conditioner 500ml

Balzám na barvené vlasy s agranovým olejem a keratinem.

199Kč

 

 

Argan repair shampoo 500ml

Trápívás vysušení vlasy bez lesku a jejich třepící se konečky? Vraťte jim zpátky život a vitalitu díky hluboce vyživujícímu šamponu s vzácným arganovým olejem. Speciálně navržená kombinace ingrediencí vlasům dodává důkežité minerály a vitamíny a tím napomáhá k rekonstrukci vlasového vlákna a obnově vlasů. Šampon zanechává vlasy hebké, leské a vyživení a zabraňuje třepení jejich konečků.

186Kč

 

 

Argan repair conditioner 500ml

Balzám na poškozené vlasy s obsahem arganového oleje a keratinu.

199Kč

 

 

Argan hydro shampoo 500ml

I vlasy potřebují ,,pít", aby byly krásné. Hýčkejte si je a nabídněte jim luxusní drink v podobě hydratačního šamponu s vzácným arganovým olejem. Dopřejte jim každý den zkrášlující injekci, po které zůstanou hebké, dokonale hydratované a navíc se budou snadno rozčesávat.

186kč

 

 

Argan hydro conditioner 500ml

Hydratační balzám s obsahem arganového oleje a keratinu.

199Kč

TOPlist